Visuomenės nuomonės tyrimai

Viešosios nuomonės tyrimai – tai būdas pažinti visuomenę, jos nuotaikas, pamatuoti žmonių gyvenimo pulsą. Nuo pat savo veiklos pradžios, atlikdami viešosios nuominės apklausas, Spinter tyrimai bendradarbiauja su tarptautinėmis organizacijomis, valstybinėmis institucijomis, nevyriausybinėmis organizacijomis, viešųjų ryšių agentūromis bei žiniasklaidos priemonėmis. Jau keletą metų mūsų atliekamus partijų populiarumo bei tinkamiausių premjerų TOP 10 tyrimus, taip pat apklausų rezultatus įvairiomis socialinėmis temomis skelbia Lietuvoje populiariausias interneto portalas Delfi. Naujausius tyrimo rezultatus galite rasti rubrikoje naujausi tyrimai.

Įvykdę ne vieną tūkstantį apklausų bei turėdami atitinkamą universitetinį išsilavinimą, mūsų bendrovės specialistai pasiruošę ne tik pasiūlyti Jums tinkamiausią sprendimą, bet ir nemokamai konsultuoti klausimyno sudarymo, rezultatų interpretavimo ir kitais su tyrimu susijusiais klausimais.

Atliekant standartinį viešosios nuomonės tyrimą, dažniausiai naudojama daugiapakopė stratifikuota tikimybinė atranka, garantuojanti tyrimo duomenų reprezentatyvumą. Jei planuojate ne didelę išsamią studiją, o norite sužinoti visuomenės nuomonę vienu ar kitu klausimu (iki 20 klausimų), siūlome įtraukti Jūsų klausimus į reprezentatyvų šalies gyventojų Omnibus tyrimą.