Kas yra IRIS?

IRIS yra didžiausia pasaulyje nepriklausomų rinkos tyrimų agentūrų grupė. IRIS siūlo alternatyvą dideliems tyrimų konglomeratams. Vykdydami tarptautinius projektus su IRIS Jūs turite galimybę dirbti su geriausiomis įvairių šalių nepriklausomomis tyrimų agentūromis, geriausiai savo šalį pažįstančiais ekspertais, tiesiogiai bendraudami tik su vietine IRIS atstovybe savo šalyje. Mūsų nepriklausomybė leidžia suteikti puikias paslaugas ir tuo pat metu remtis globalaus tyrimų tinklo galia.

IRIS grupės veikla

IRIS grupės veiklos principai lemia, kad visų įmonių vadovai bei specialistai nuolat bendrauja tarpusavyje, kelis kartus per metus betarpiškai susitinka IRIS seminarų, mokymų bei kitų renginių metu. Visus grupės partnerius vienija ne tik bendras darbas, bet ir gera asmeninė pažintis bei draugiški ryšiai, kas, neslėpkime, šiandieniniame verslo pasaulyje yra ne mažiau, o galbūt net labiau svarbus faktorius nei formalus institucinis „stogas“.

IRIS nariai

IRIS nariai kartu kuria bei keičiasi know how - tyrimo metodologijomis bei geriausios praktikos pavyzdžiais, kas suteikia atskiroms nepriklausomoms tyrimų agentūroms pasaulinio tinklo privalumus.

Siekiant maksimaliai efektyvaus bendradarbiavimo, kiekvienai šaliai IRIS gali atstovauti tik vienas narys. Visi nauji grupės kandidatai vertinami pagal griežtus IRIS kokybės standartus, turi būti sukaupę didelę tarptautinių tyrimų patirtį ir būti viena iš lyderiaujančių nepriklausomų tyrimų bendrovių savo rinkoje.

Patikėdami savo projektus IRIS, galite būti tikri, kad Jūsų užduotys yra tikrų savo darbo profesionalų rankose. Mes užtikriname Jūsų projektui reikiamą dėmesį ir rūpestį įgyvendinant tiek vietinius, tiek tarptautinius projektus.

Nuolat vyksta derybos bei kandidatuojančių agentūrų vertinimas daugelyje pasaulio šalių. Mes tikimės, kad jau artimiausiu metu IRIS grupę papildys mūsų regionui svarbių šalių - DanijosŠvedijos bei Čekijos atstovai.