Be kategorijos

Tyrimas atskleidė: „Camelia“ vaistinių tinklas daugelį metų užtikrina mažiausias kainas

2022.04.23
  „Camelia“ labiausiai Lietuvos žmonių siejama su geriausiomis nuolaidomis ir akcijomis, rodo „Spinter“ atliktas reprezentatyvus šalies gyventojų tyrimas dėl vaistinių įvaizdžio suvokimo. Jame dalyvavę respondentai šį vaistinių tinklą taip pat įvardijo kaip siūlantį mažiausias kainas – šioje srityje „Camelia“ lyderė nuo 2014-ųjų metų.

 


Norintys sutaupyti apsiperka „Camelia“

2022 m. kovo mėnesį „Spinter“ atlikto reprezentatyvaus šalies gyventojų tyrimo duomenimis, beveik pusė apklaustųjų „Camelia“ įvardijo kaip mažiausių kainų vaistinių tinklą. Antrąją vietą užėmęs vaistinių tinklas tokio įvertinimo sulaukė tik iš 16 proc., o trečiąją – iš 12 proc. respondentų.

Daugiausiai tyrime dalyvavusių gyventojų „Camelia“ įvardijo kaip vaistinę, kurioje klientams siūlomos geriausios nuolaidos ir akcijos. Tokį apibūdinimą antroje vietoje likusiam vaistinių tinklui priskyrė gerokai mažiau respondentų.

„Skatiname visus nepamiršti rūpintis savo sveikata, ne tik dalinamės aktualia bei naudinga informacija, bet ir patariame, kaip apsipirkti sumaniai. Dėl šios priežasties savo klientams siekiame užtikrinti mažiausias kainas, kad kiekvieno apsipirkimo metu jie ne tik galėtų įsigyti reikalingų prekių, bet dar ir sutaupyti. Tai įgyvendinti leidžia kruopšti asortimento atranka, didelis dėmesys kokybei, specialios akcijos, mėnesio ir nuolatiniai pasiūlymai. Džiaugiuosi, kad apsipirkimui gyventojai dažniausiai pasirenka „Camelia“ ir teigiamai vertina jiems teikiamas naudas“, – sako vaistinių tinklą „Camelia“ valdančios „Nemuno vaistinės“ generalinė direktorė Aušra Budrikienė.

 


Konsultuojasi vaistinėje ir telefonu

Įpratę prie prieš kelerius metus pasikeitusio gyvenimo ritmo ir jo keliamų iššūkių, vaistinėje dažniausiai gyventojai lankosi kartą per mėnesį – tai teigė 44 proc. respondentų, 5 proc. daugiau nei praėjusių metų kovą.

„Gyvenimas itin didelio neapibrėžtumo ir nežinomybės sąlygomis daugelį žmonių paskatino rūpintis savo sveikata ir ligų profilaktika, todėl reguliarūs apsilankymai vaistinėje tapo įpročiu. Daugelis jų kreipiasi į mūsų vaistininkus farmacinės konsultacijos ir patarimų, kaip tinkamai pasirūpinti savimi. Tai lemia ne tik mūsų tinklo žinomumas, bet ir vaistininkų profesionalumas – gavęs aukščiausią įvertinimą tarp vaistinių tinklų“, – sako A. Budrikienė.

„Camelia“ vaistinės nuotr.

 


Klientai pabrėžė svarbiausius kriterijus

Remiantis atlikto tyrimo duomenimis, svarbiausi kriterijai, į kuriuos atsižvelgia gyventojai rinkdamiesi vaistinę – geriausios nuolaidos ir akcijos, mažiausios kainos bei patogi jos vieta. Kiti reikšmingi kriterijai, į kuriuos respondentai atkreipia dėmesį – vaistininkų profesionalumas ir konsultavimosi galimybė.

„Gyventojų prioritetai atskleidžia, kad renkantis vaistinę itin svarbu sutaupyti pinigus ir tokiu būdu prisidėti prie savo finansinio stabilumo užtikrinimo. Be to, patogi vaistinės vieta klientams leidžia taupyti laiką, kurį jie gali skirti šeimai, artimiesiems ar visuomeninei veiklai“, – teigia „Camelia“ vaistinių tinklą valdančios „Nemuno vaistinės“ generalinė direktorė A. Budrikienė.

 


Žino, kaip sutaupyti papildomai

„Spinter“ tyrimo duomenys atskleidžia, kad vis daugiau gyventojų žino apie „Camelia“ vaistinėse vykstančias „Laimės valandas“, kurių metu galima sutaupyti papildomai, bei tikslų jų laiką.

„Laimės valandų“ metu visiems klientams, kurie pateikia „Mažų kainų“ kortelę, taikomos nuolaidos toms prekėms, kurioms negalioja kitos akcijos ar pasiūlymai. Kiekvieną dieną nuo 16 iki 18 valandos „Camelia“ vaistinėse taikoma iki 10 proc. nuolaida receptiniams ir nereceptiniams vaistams, 20 proc. – kosmetikai, 30 proc. – maisto papildams ir iki 10 proc. – kitoms prekėms.

Vaistinėje apsiperkantiems senjorams, kurie pateikia senjorų „Mažų kainų“ korteles, nuolaidos yra taikomos visą dieną. Tai reiškia, kad jie gali sutaupyti apsipirkdami bet kuriuo metu ir nepriklausomai nuo to, kiek prekių įsigyja. Senjorams skirta „Mažų kainų“ kortelė „Camelia“ vaistinėse suteikia iki 20 proc. nuolaidą receptiniams ir nereceptiniams vaistams, 25 proc. – kosmetikos prekėms, 30 proc. nuolaidą maisto papildams ir iki 20 proc. – kitoms prekėms.

Šaltinis: diena.lt