Be kategorijos

Geriausią reputaciją turi „Maxima”

Geriausią reputaciją Lietuvoje turi mažmeninės prekybos tinklas „Maxima LT“, rodo tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta gyventojų apklausa. Pernai šį titulą pelnė „Teo LT”, rašo „Verslo žinios“.
„Spinter tyrimai“ kartu su ryšių su visuomene agentūra „BVRG Burson-Marsteller“ atliko 1 005 Lietuvos gyventojų apklausą, kurios metu aiškintasi, kuri Lietuvos įmonė turi geriausią reputaciją. Telekomunikacijų sektoriuje geriausiosios vardą pelnė „Tele2“, finansinių paslaugų –„Swedbank“, maisto ir gėrimų gamybos –„Švyturys-Utenos alus“ (ŠUA), o mažmeninės prekybos –„Maxima LT“. Pastaroji įvertinta ir kaip geriausią reputaciją turinti įmonė Lietuvoje. „Maxima LT“ visada buvo stiprus nacionalinis prekės ženklas. Nuslūgus „Leo LT” peripetijoms ir atsigaunant šalies ekonomikai, „Maxima LT“ reputacija visuomenės akyse pakilo“, – komentuojama ataskaitoje. „BVRG Burson-Marsteller“ viešųjų ryšių paslaugas teikia dviem bendrovėms iš įvardintųjų tyrime – ŠUA ir AB „Lietuvos draudimas“.   Geriausią reputaciją Lietuvoje turi mažmeninės prekybos tinklas „Maxima LT“, rodo tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta gyventojų apklausa. Pernai šį titulą pelnė „Teo LT”, rašo „Verslo žinios“.
„Spinter tyrimai“ kartu su ryšių su visuomene agentūra „BVRG Burson-Marsteller“ atliko 1 005 Lietuvos gyventojų apklausą, kurios metu aiškintasi, kuri Lietuvos įmonė turi geriausią reputaciją. Telekomunikacijų sektoriuje geriausiosios vardą pelnė „Tele2“, finansinių paslaugų –„Swedbank“, maisto ir gėrimų gamybos –„Švyturys-Utenos alus“ (ŠUA), o mažmeninės prekybos –„Maxima LT“. Pastaroji įvertinta ir kaip geriausią reputaciją turinti įmonė Lietuvoje. „Maxima LT“ visada buvo stiprus nacionalinis prekės ženklas. Nuslūgus „Leo LT” peripetijoms ir atsigaunant šalies ekonomikai, „Maxima LT“ reputacija visuomenės akyse pakilo“, – komentuojama ataskaitoje. „BVRG Burson-Marsteller“ viešųjų ryšių paslaugas teikia dviem bendrovėms iš įvardintųjų tyrime – ŠUA ir AB „Lietuvos draudimas“.